התקשרו להורים ברשת Logo

מאמרים שיכולים לעניין אותךשירלי נימברגר

יועצת שינה ומנחת הורים
אודותיי:

שמי שירלי נימברגר, בת 33, נשואה לליאור ואמא לנועם ואמיתי. מאז לידת בני הבכור נכנסתי למעגל אינסופי של תשישות ונסיון להשלים שעות שינה, בדרך הזו מצאתי את עצמי מנסה שלל דרכים להרדים את ילדי. מאחר והדרך היחידה שעזרה היא על הידיים, היה עלי להתעורר באמצע הלילה באופן חוזר ונשנה והתקשתי להירדם חזרה. כאשר התחלתי בלימודי יעוץ שינה, ידעתי שאנסה קודם לפתור את בעיות השינה של בניי ורק לאחר שאבדוק מקרוב את השיטה ואתרשם שהיא עובדת, אוכל להציע אותה להורים אחרים. להפתעתי השיטה עבדה, לא היה קל, אולם לאחר זמן מה שני הבנים שלי למדו להירדם לבד ולישון טוב בלילה. שיטת לילה טוב מיודעת לתינוקות מגיל חמישה חודשים ועד חמש שנים ובנוייה מארבעה שלבים הדרגתיים שמטרתם ללמד את

הפעוט להירדם לבד, במיטה שלו, ללא עזרה של גורמי תלות שונים. בדרך הזו אנו תמיד נענה לבכי של התינוק ולעולם לא נשאיר אותו לבכות ולהתמודד עם התסכול לבד במיטה. בכל שלב, ניגש ונרגיע אותו. זו הסיבה העיקרית בגינה בחרתי ללמוד דווקא את השיטה הזו על פני השיטות האחרות. תהליך של יעוץ שינה בליווי אישי מיועד לכל ההורים אשר רוצים לשנות את הרגלי השינה של ילדיהם וללמדם להירדם לבד. כאשר שואלים אותי מה היא בעית שינה, אני משיבה להם שמהות הבעיה היא לפי מה שמפריע להם.

בליווי האישי שלי, ההורים מקבלים תכנית עבודה המותאמת להם ולתינוקם באופן אישי על ידי, תכנית מפורטת וברורה ואני משלבת לכך ליווי יומיומי שלי איתם. בעזרת הליווי והמעקב הזה, אני יכולה להנחות מתי להתקדם בשלבים וכיצד להגיב לכל קושי שעולה במהלך הדרך: למשל כיצד להתמודד עם שינויים בשגרה, עם מחלות ועוד. נוסף על כך, חלק חשוב בעיניי שמאד תורם להצלחה הוא התמיכה היומיומית שבזכותה קל יותר להמשיך ולהבין את הגיון הפעולות שלנו. תהליך שכזה נמשך בין שלושה שבועות לחדשיים כאשר את השיפור ניתן לראות כבר בשבוע הראשון.

נסיון מקצועי ופעילויות:
במשך שלוש ניסיוני כיועצת שינה, פגשתי משפחות רבות וטיפלתי במאות ילדים בגילאים שונים. זכיתי ללוות משפחות מכל הסוגים והתמודדתי עם מגוון רחב של בעיות שינה שונות ומאתגרות. הדבר החשוב לי ביותר הוא שההורים והתינוק יעברו יחד חוויה מחזקת וחיובית אשר בסופה כולם ייהנו משינה רציפה ואיכותית.
השכלה אקדמאית והכשרה:
בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולגיה אוניברסיטת תל אביב.
אזור: מרכז
טלפון נייח: 0775351172
טלפון נייד: 054-6362330
דוא"ל: shinimberger2@gmail.com
נבדק :
ממוקם ב: הריון ולידה
מומחה הצטרף עכשיו חינם!