התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - טיפול פסיכולוגי

שלמה אריאל
מומחה-מדריך בפסיכולוגיה קלינית ובטיפול משפחתי וזוגי, בילדים במשחק

מומחים מובילים - טיפול זוגי

ויוי שמואלי
מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת לפי גישת האימאגו

מאמרים שיכולים לעניין אותך5 סטארט-אפים שפיתחו מוצרים מדהימים להורים וילדים

לא כל סטראט-אפ חייב להיות טכנולוגי, במיוחד שהוא מיועד להורים או לילדים. יחד עם זאת הדור של היום הוא הרבה ביותר מתוחכם ממה שאנחנו חשבנו שנהייה אי פעם כך שכדי שהשימוש במוצרים יהיה אטרקטיבי, כדאי שיתאים גם להם. חמש חברות סטארט-אפ שפיתחו מוצרים לילדים או להורים שכדאי להכיר
נורית דור חיים, הורים ברשת
דרגו מאמר זה
(1 דירוג)
כל מי שיש לו יותר מילד אחד מכיר את התחושה הזו, שתי ידיים זה כבר לא מספיק והמנשאים אינם עושים חסד עם הגב. ה- PiggyBackRider מנשא גב בעמידה החל מגיל 2.5 שנים ועד 28 ק"ג מאפשר לכל הורה לסחוב ילד אחד על הגב, בצורת עמידה פשוט וגאוני שמעניין שלא חשבנו עליו קודם. במיוחד אנחנו הישראלים מרובי הילדים.

piggyback rider
Zoobean

שוק הספרים והאפליקציות לילדים מוצף ולא פעם, כהורים אנחנו מוצאים את עצמינו מבולבלים ולפעמים לא יודעים במה לבחור בעבור הילדים שלנו. הפלטפורמה של Zoobean מאפשרת לכם למצוא איזה ספר או "תוכנית לימודים" שלמה שמתאימה גם לסדר היום של הילד, או את האפליקציה מתאימה הכי לילד שלכם.

zoobean
BeanStockLabs
 בעבר וגם היום, אנו דואגים לתעד את התפתחות הילד שלנו , בפנקס מעקב בקופת החולים, באינסטגרם, פייסבוק ועוד.BeanStockLabs  עלו על הדבר הכי פשוט, כמעט כל ההורים, מתעדים את הגובה של ילדהם, ובדרך כלל הקיר. השאלה עכשיו היא, איך לחדש? החברה הזו תאפשר להורים לעשות זאת במגוון צורות, ללא תלות רק בקיר אחד. אלא בשילוב של גובה הילד, יחד עם תמונות. הם בשלבי גיוס באמצעות מימון המונים, היישום יכול להיות פשוט ולא מסובך והרעיון מקסים.

 
Roominate 
מיזם מעניין שעובד על הרעיון לפיתוח מיומנויות
STEM שהם Science, Technology, Engineering, and Math, ומתמקד בעיקר בפיתוח מיומנויות אלו אצל בנות מגיל צעיר. זאת לאחר שהיזמים (צוות שבעיקרו מורכב מנשים) גילו שרק 15% מהנשים לומדות מקצועות מדעיים. Roominate, רוצים לתקן את המצב, על ידי פיתוח החשיבה המדעית וזאת על ידי יצירת משחקים שמאתגרים לפתרון בעיות, חיזוק הביטחון העצמי והכרת תחום החשמל והכל "בעטיפה" ורדרדה.
roominatetoy.com

כמעט לכל ההורים שאנחנו מכירים יש אוסף של ציורים של ילדהם המוכשרים תלויים על המקרר, בלוח במשרד או באיזה תקייה כלשהי שביום מן הימים כשאחד מהם יגיע לגדולות, אנחנו נוכיח לו שזה התחיל כבר בגיל 6.  
"הסטודיו האישי  של הילד שלך" בתרגום חופשי לעברית, לקח את יצירות האומנות צעד אחד קדימה ואיפשר לציורים האלו להתעורר לחיים בעזרתה של היזמית שהיא אמנית ומייצרת בובות. מדהים לראות איך מיזם שהוא לא טכנולוגי מביא עמו ייחודיות לעולם הילדים וההורים כאחד ואפילו רווחים. 

childownstudio

יש לכם רעיון למיזם, או לפיתוח מוצרים לילדים או להורים– הצטרפו אלינו לחממת היזמות החדשנית לפיתוח מוצרים לילדים והורים


דרגו מאמר זה
(1 דירוג)

קראו עוד בנושא...

 • הדרך להורות מושלמת

  אנחנו נמצאים בתקופת של ריבוי גירויים הגורמים לנו להתאפיין בתרבות עם הפרעת קשב וריכוז. הכל מהיר ועצבני והחיים מזמן כבר הפכו לסרט. אנחנו עסוקים כל הזמן, בעבודה, בקניות, בפלאפונים, בטלוויזיה, ובפרסומות. אנחנו רצים מדבר לדבר, לא נשאר לנו זמן להשקיע בעצמנו ובילדים. יעל גמליאלי, מטפלת באומנות בילדים ונוער מסבירה במאמר איך אנו כהורים יכולים יכולים להיות יותר נינוחים.

  עוד
 • נגמלים מטיטולים? 9 דברים שכדאי לקחת בחשבון

  אז הגיע הרגע בו אתם חושבים על גמילה מטיטולים אבל לא סגורים עד הסוף... לא יודעים כיצד מתחילים, לא יודעים מה אומרים לקטנטנים, חוששים, מהססים ובעיקר מתלבטים – האם זה נכון בשבילו? האם הוא מוכן? ואם נתחיל ולא יהיה שיתוף פעולה? ומה אומרים לקטנצ'יק שפספס?...
  !לילך אוהב ציון  מסבירה לנו 9 דברים שכדאי לנו לקחת בחשבון

  עוד
 • אבא, אמא תקשיבו לי בבקשה!
  הורים לילדים צעירים מתלוננים על כך שילדיהם לא מקשיבים להם. הורים למתבגרים צעירים ובני נוער מוטרדים שכמעט ואינם יודעים מה עובר על ילדיהם בחיי היום יום. הקשבה הינו כלי התקשורת החשוב מכולם המבטיח שמירה על יחסים טובים, אז מדוע הפסקנו להקשיב ואיך נגרום לילדים להמשיך לדבר.
  עוד
 • כיצד נסביר לילדים את ההבדל בין רוצה לבין צריך?
  ילדים זקוקים לחוקים וגבולות – אלה מקנים להם תחושה של קביעות, יציבות, סדר, ארגון והיגיון, וכך הורים רבים נוטים לשלול מראש רצונות של ילדיהם. אז במקום לומר "לא!" בואו נבדוק כיצד נוכל ללמד את הילדים שלנו את ההבדל בין רוצה לצריך. מאמרה של אורית רוזנבוים, מדריכת הורים בכירה במכון אדלר. 
  עוד
 • משא ומתן אפקטיבי עם ילדים – איך עושים את זה נכון?
  תנסו להיזכר רגע איפה למדתם לנהל משא ומתן? אתם חושבים שאתם יודעים לנהל משא ומתן בצורה אפקטיבית? עצרתם פעם לחשוב איך הייתם רוצים שהילדים שלכם ינהלו משא ומתן כשיגדלו? זה מאמר בשבילכם
  עוד