התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - טיפול זוגי

ויוי שמואלי
מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת לפי גישת האימאגו

מאמרים שיכולים לעניין אותךקרן יטיב

מנחת הורים ומשפחה
אודותיי:
שמי קרן יטיב, הגעתי להדרכת הורים לאחר שעבדתי במכון וייצמן במשך שמונה שנים. במהלך שנים אלו נולדו שלושה מילדיי. לאחר הולדת בני השלישי הרגשתי שאני חייבת לעשות שינוי ולמצוא את מה שאני באמת אוהבת לעשות. ומה שהכי אהבתי לעשות היה להיות אמא ולחקור בתחום המרתק הזה, שנקרא הורות. התחלתי ללמוד הנחיית קבוצות הורים במרכז להורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים והוכשרתי להיות מנחת הורים בכירה מטעמם ומטעם משרד החינוך.
 
לאחר מכן, למדתי והוכשרתי להנחות הורים לילדים בעלי לקויות קשב וריכוז מטעם סמינר הקיבוצים ותל"מ. אני בעלת תואר שני בחינוך וכיום אם לארבעה ילדים. אני מנחת הורים ומרכזת את תחום ההורות במרכז החינוכי-טיפולי לגיל הרך בת"א "מרכז אביב", מלווה צוותים חינוכיים והורים כיועצת התפתחותית בגנים. אני מעבירה הרצאות בגופים כמו קופ"ח מכבי, גנים ובתי ספר במגוון רחב של נושאים העוסקים בהורות. אני מקיימת קבוצות הורים וקבוצות עבודה ממוקדות תוכן בנושאים שמעסיקים את רוב ההורים. אני לוקחת חלק בצוות המומחים בתוכנית הרדיו "מאלף על טף".
  • יועצת מוסמכת להורות ומשפחה באינטרנט.
  • בעלת קליניקה פרטית.

אני מאמינה שכל ילד דובר את השפה הייחודית לו והורים צריכים ללמוד לדבר ולהבין אותה. לשם כך יש לתפור לכל משפחה את הייעוץ שמתאים לה אישית. אני משתמשת בגישות חינוכיות שונות ומשלבת בהנחיה שימוש בקלפים טיפוליים, אבחון ציורי ילדים ומפגשים דיאדים.

כמו כן, אני מאמינה מאד בהעצמת ההורים ובחיזוקם בתפקיד ההורי. אני מזמינה אתכם לבקר באתר שלי וללמוד עוד עלי ועל מה שאני עושה. ניתן גם לשלוח לי מייל, או פשוט להתקשר ולשוחח.
נסיון מקצועי ופעילויות:

הנחיית הורים פרטנית טיפול דיאדי הנחיית קבוצות הורים ייעוץ חינוכי והתפתחות בגן אבחון ציורי ילדים.

השכלה אקדמאית והכשרה: .בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולגיה אוניברסיטת תל אביב
אזור: מרכז
טלפון נייד: 050-2010707
דוא"ל: Manchat.Horim@gmail.com
נבדק :
מומחה הצטרף עכשיו חינם!