התקשרו להורים ברשת Logo

מאמרים שיכולים לעניין אותךאנאבלה שקד

מרצה בינלאומית לפסיכולוגיה אינדיווידואלית, תרפיסטית פרטנית וזוגית
אודותיי:
פסיכותרפיסטית-מדריכה מוסמכת בכירה, מייסדת בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר ומרצה בכירה בו.  מטפלת פרטנית, זוגית וקבוצתית בגישת הפסיכולוגיה האינדיווידואלית. מייסדת שותפה, מנהלת אקדמית, מרצה, מאמנת ומדריכה בכירה  בבית הספר להכשרת מאמנים במכון אדלר ובתוכנית הבינלאומית להכשרת מאמנים IPCTI. בעלת הסמכה בינלאומית כמאסטר באימון (ICF Master Certified Coach). מנחה בכנס הבינלאומי ICASSI ללימודים אדלריאניים. סגן יו"ר ויו"ר ועדת ההשתלמויות באגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת. דוקטורנטית בתרפיה בהבעה ויצירה- אוניברסיטת לסלי, בוסטון.

הייעוד המקצועי שלי הינו לאפשר לאנשים לחיות חיים מתוך חופש פנימי, משמעות, הגשמה ותרומה, באמצעות הפסיכולוגיה האינדיווידואלית של אלפרד אדלר.

אני מאמינה, ברוח הפסיכולוגיה האינדיבידואלית, שבני אדם משפיעים על המציאות שבה הם חיים. התסריט של חיינו הינו השתקפות האמונות שלנו על העולם ועל עצמנו .אמונות אלה הן לרוב לא מודעות, ולעתים קרובות מוטעות. כשאיננו מרוצים מעצמנו, ממערכות היחסים שלנו, מהחיים שלנו, כשאנו קמים בבוקר בלי אנרגיה, מתעצבנים בקלות, מרגישים עצב, ייאוש , תקיעות, או חוסר משמעות- זה הזמן להיעזר ולצאת למסע לגילוי עצמי ולשינוי התחומים הלא-מספקים בחיינו.
למדתי מאדלר ואני מאמינה בכוח היצירתיות שבאדם ובחופש הבחירה, ביכולת של האדם להשפיע על המציאות שבה הוא חי ביכולת להתגבר על מכשולים בזכות להגשים את עצמנו בחובה להיות מי שנועדנו להיות ולהוות תרומה עבור אחרים.
נסיון מקצועי ופעילויות:
  • בעלת קליניקה פרטית לטיפול ממוקד למבוגרים וזוגות
  • מרצה ומנחת קבוצות בכירה במכון אדלר ישראל וברחבי העולם
  • יוצרת מארזי הרצאות: המדריך המעשי להורה העסוק, המדריך המתקדם להורה העסוק, החיים הם... מה שאנו עושים מהם, לבחור בך... שוב, מה שלומי?
השכלה אקדמאית והכשרה: תואר שני ודוקטורנטית בתרפיה בהבעה ויצירה, מנחת הורים מוסמכת
אזור: מרכז
יישוב: כפר סבא
טלפון נייח: 09-7659241
דוא"ל: anabella@anabella-sh.com
נבדק :
ממוקם ב: טיפול
מומחה הצטרף עכשיו חינם!