התקשרו להורים ברשת Logo

מאמרים שיכולים לעניין אותךשגיא ברגר

פסיכולוג קליני מומחה
אודותיי:

אני פסיכולוג קליני מומחה המטפל במבוגרים ומתבגרים ובהדרכת הורים. אופן הטיפול הפסיכולוגי הוא על פי צרכי המטופל. בעבודתי במסגרות ציבוריות, רכשתי ניסיון רב בטיפול בקשיים רגשיים, חרדה ודכאון, בליווי הורים המתמודדים עם האתגר שבהורות בעידן המודרני ובטיפול בילדים ומתבגרים בעלי פחדים וחרדות, קשיי קשב וריכוז ודחייה חברתית. כמו כן אני מעביר הרצאות והשתלמויות לאנשי מקצוע והורים.

טיפול פסיכולוגי, נועד לעזור למי שסובל ממגוון נרחב של קשיים ומצוקות רגשיות, החל מתחושות של רייקנות, פחדים או תקיעות ועד לקושי ביצירת קשר אינטימי, יחסיי הורות וזוגיות. כך הוא מהווה גשר אל היכולת למצות את החיים באופן חופשי ואותנטי. הוא מבוצע על ידי מטפלים שעברו שנות הכשרה מרובות והתמחות ארוכה מה שיוצר שילוב של ידע רב ועדכני וניסיון טיפולי משמעותי. הגישה הטיפולית שלי משלבת בין גישות קלאסיות פסיכואנליטיות ובין גישות עדכניות (קוגניטיביות-התנהגותיות CBT)

נסיון מקצועי ופעילויות:
  • משרד הבריאות - טיפול נפשי ואבחון של מתבגרים ומבוגרים, והנחיית קבוצות טיפוליות.
  • השירות הפסיכולוגי-חינוכי, עיריית גבעתיים - הדרכת צוותי חינוך ומנהלים, השתתפות בוועדות של חינוך מיוחד, הדרכות והרצאות להורים.
  • השירות הפסיכולוגי, אוניברסיטת תל אביב. בטיפול פסיכולוגי ואבחון לסטודנטים.
  • טיפול קוניטיבי התנהגותי-CBT במרפאת חרדה, בבי"ח "שניידר".
השכלה אקדמאית והכשרה:
  • M.A. בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת תל אביב.
  • הכשרה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי – CBT ומשוב ביולוגי-BIOFEEDBACK– בי"ח "שניידר" הנחיית קבוצות – אוניברסיטת תל-אביב.
  • טיפול במשברי חיים ותחושות של תקיעות, דימוי עצמי נמוך וקשיים בקשר בינאישי. הדרכת הורים כליווי לטיפול בילדים או בנפרד, כמענה לקשיים מגוונים: קשר הורה-ילד, קושי מול גבולות, קשיי התארגנות, פחדים וחרדות של ילדים, משברי חיים, גירושים של ההורים, אובדן, התמודדות עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז אצל ילדים.
  • טיפול בדיכאון וחרדה בגישה דינאמית המשלבת כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT). התנהגויות כפיתיות-טורדניות (OCD), אגורפוביה, התקפי חרדה\פאניקה, חרדה חברתית, מצבי משבר. טיפול בפוביות כדוגמת, פחד מכלבים. טיפול בקשיים אישיותיים.
  • הפרעת אישיות גבולית, מאופיינת על ידי דפוס נרחב של חוסר יציבות במערכות יחסים בין-אישיות, בתחושת העצמי ובמצבי הרוח, לצד אימפולסיביות. הדרך בה חווה אדם הסובל מהפרעת אישיות גבולית את העולם מבחינה רגשית הוא ע”י דימויו לאדם 'ללא עור'-החשוף יותר לסכנות, פגיע יותר, רגיש יותר.
אזור: מרכז
יישוב: תל אביב -יפו
טלפון נייד: 054-8057987
דוא"ל: sagiberger@gmail.com
נבדק :
ממוקם ב: טיפול
מומחה הצטרף עכשיו חינם!