התקשרו להורים ברשת Logo

תקנון פרסום מאמרים

המאמרים באתר "הורים ברשת" כוללים תוכן מקורי בנושאים הנוגעים להורות, לחיי משפחה ולגידול ילדים. אנו שמנו לנו למטרה לעודד כתיבה של תוכן מקורי איכותי, ולאפשר להורים ולאנשי מקצוע לשתף בידע הרחב על עולם ההורות.

הורים ברשת פורסם:21 אוקטובר, 2012
דרגו מאמר זה
(2 דירוגים)

פרסום מאמר באתר מתבקש לעמוד בתנאים הבאים:

 1. מקוריות המאמרים

 • אנו מפרסמים מאמרים מקוריים בלבד, שלא פורסמו עד כה ברשת האינטרנט. ולכן מאמר שמתפרסם באתר של הורים ברשת, יהיה הפרסום היחיד ברשת האינטרנט של המאמר בעברית. ניתן כמובן לפרסם באתרים אחרים קישור למאמר לצד קטע ממנו, המפנה לאתר של הורים ברשת.
 • מאמרים שפורסמו באתר של הורים ברשת כן יכולים להתפרסם שוב בדפוס בהסכמת המחבר/ת, וזאת בתנאי שמצוין כי המאמר התפרסם לראשונה באתר של הורים ברשת.
 • אנו מכבדים את זכות היוצרים של הכותב על המאמר ומזמינים את הכותבים לספר על עצמם, ועל עיסוקם ולהשתתף בדיונים המקצועיים המתנהלים בדף הפייס בוק של הורים ברשת.

2. תוכן וסגנון הכתיבה

 • חשוב לנו להפיץ ולקדם כתיבה וקריאה של חומר תיאורטי על הורים וילדים, על טיפול משפחתי ועל טיפול פסיכולוגי. על כן, אנו מזמינים אתכם להביא סיפורים וטקסטים מקצועיים מגוונים. על מנת שהמאמר יהיה רלוונטי לאתר שלנו, עליו לעסוק בתחומים הנוגעים לעולם הטיפול בילדים, הפסיכולוגיה, ההורות, החינוך וחיי המשפחה, כדוגמת: לקויות למידה, חינוך מיוחד, טיפול בילדים, התפתחות ילדים, קשיי קשב וריכוז ועוד... אנו נותנים עדיפות למאמרים המספרים את החוויה האישית של הכותב ותורמים לקהל הקוראים שלנו.
 • נציין שאנו רואים בחיוב גם פרסום של מאמרים בתחומים המשיקים לעולם ההורות וגידול ילדים או יוצרים חיבור מקורי ומעניין עם תחומי תוכן אלו. האתר מספק במה להצגת תוכן מקורי שיכול להרחיב את הדעת, להפרות את החשיבה ולעורר דיון עם קהילת הקוראים שלנו.
 • אנו מצפים שהמאמרים שנשלחים אלינו יהיו כתובים באופן בהיר, ללא שגיאות תחביר, כתיב או פיסוק. המאמר צריך להיות מאורגן, ונעים לקריאה. יש להתיחס לעובדה שקהל הקוראים של האתר מורכב מהורים, מאנשי חינוך ומאנשי מקצוע מתחומי הטיפול והייעוץ. ולכן אנו ממליצים שהמאמרים יכתבו בסגנון המתאים הן לקהל ההורים והן לקהל אנשי המקצוע.

 3. הגשת המאמר לפרסום

 • משלוח המאמר:
  •  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  או

4. תהליך העבודה והגשת מאמרים 

 • במערכת האתר של הורים ברשת, אנו מודעים לכך שכתיבה אינה מלאכה קלה וזו דורשת עבודה קשה, יכולת המשגה ויצירתיות. אנו מעריכים מאוד את אלה השולחים ידם בעט, במטרה לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם אחרים. על כן, אנו מתייחסים למאמרים שנשלחים אלינו בכבוד ובארצינות רבה. כאשר אנו מקבלים מאמר אנו קוראים אותו, מעריכים את סגנונו ואת מידת הרלוונטיות וההתאמה שלו לאתר. לאחר קבלתו לפרסום האתר עובר עריכה לשונית ומקצועית. לאחר פרסום המאמר באתר, אנו מקדמים את המאמר גם במגוון הרשתות החברתיות שבהן אנו לוקחים חלק ובפורומים הרלוונטיים.

5. העתקה והפנייה וציטוט מתוך אתר הורים ברשת 

 • אנו מבינים שתוכן מהימן הוא דבר יקר, ולכן אנו משקיעים בכל אחד מהתכנים באתר ודואגים לשמור על זכויות היוצרים של כותבינו. 
  אנו מזמינים את הכותבים והקוראים שלנו להשתמש בציטוטים מתוך המאמרים המפורסמים בהורים ברשת גם באתרים אחרים. איך עושים זאת נכון? מציינים כי המאמר פורסם לראשונה בהורים ברשת, מעלים לינק של האתר או של המאמר הספציפי לאתר של הורים ברשת. באופן זה, זכויותיהם של הכותבים שלנו. 
דרגו מאמר זה
(2 דירוגים)
קראו 3791 פעמים