התקשרו להורים ברשת Logo

צוות האתר

 peleg Profile1

פלג דור חיים - עורך ראשי באתר

עולם הטיפול והייעוץ קרוב לליבי מקרב היותי פסיכולוג העוסק בטיפול בילדים, בהדרכת הורים ובעריכת אבחונים פסיכודידקטיים. במסגרת זו, אני פוגש את הצורך של הורים לקבל מידע אמין ומעמיק ולהכיר אנשי מקצוע איכותיים הזמינים קרוב למקום מגוריהם.

כמו כן, חלק ניכר מעבודתי מוקדש לייעוץ, להדרכה ולהכשרה של מטפלים, המשתפים אותי מפעם לפעם בקושי שלהם לקבל חשיפה ולפגוש הורים וילדים היכולים להינות מהיכולת המקצועית שלהם. 

אני מקווה שמיזם הורים ברשת יוכל לסייע להורים וילדים המעוניינים במידע מעמיק ובהיכרות עם אנשי מקצוע איכותיים. בד בבד אני מאמין שהמיזם יסייע למומחים המעוניינים להיות זמינים ומוכרים לקהל היעד שלהם. 

 

 Nurit Profile

 נורית דור חיים (שמואלי)

אני אמא, המשלבת משפחה וקריירה בתחום השיווק, עם השנים פיתחתי אהבה גדולה להורים ולילדים. בגלל אהבה זו שלי הקמתי את הורים ברשת. המיזם שלנו מיועד להורים, למשפחות, למומחים וגם לעסקים - שכולם בנו את חייהם סביב אהבתם להורים וילדים.
 
כאמא, גיליתי רעב לידע בנושא גידול ילדים, והבנתי שאני לא לבד -  למדתי שישנם אלפי הורים כמוני שצמאים לידע... יחד עם זאת, מומחים רבים בתחום ההורות, מתקשים להגיע אל אותם הורים מהרבה מאד סיבות. כאן המיזם של הורים ברשת נכנס לתמונה.  

במהלך השנים, צברתי נסיון בכל הקשור לעולם השיווק במספר מגוון של ארגונים: חברות הייטק, שירותים מקצועיים, ארגוני פארמה וגם עסקתי בתמיכה לעסקים קטנים בשלבי ההקמה הראשונים.
אני מקווה שהמיזם של הורים ברשת, יוכל להביא אליכם ידע, עזרה וניסיון בתחום של הורות, משפחה וילדים.