התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - הדרכת הורים

מומחים מובילים - טיפול פסיכולוגי

מומחים מובילים - טיפול זוגי

מאמרים שיכולים לעניין אותךסיפורי הורים

 

ילדים חשופים מספר רב של מסרים, המגיעים אליהם מכלי התקשורת השונים. נכון, ישנם מספר רב של מסרים שאין לנו שליטה עליהם. אבל בואו נתבוננן לרגע במסרים שעליהם כן יש לנו שליטה. 

קראו עוד...

חיבוק ראשון

(0 דירוגים)

לסקירת המערכות הראשונה הלכתי עם אימי, מכיוון שאישי שהה באותה העת בחו"ל. בסקירה התגלה כי לתינוקת יש פגם אסתטי פעוט, איתו גם אני נולדתי ואשר הוסר בהיותי בת שישה חודשים.

קראו עוד...

לילה אחד בתחילת החודש התשיעי, התעוררתי ומצאתי עצמי רוחצת בתוך שלולית של דם. אבא ואני מיהרנו לבית-החולים, שם גילו כי השיליה חדלה לתפקד וכי את במצוקה. מכתב למיכאלה שלי... 

קראו עוד...

במפגש המוקדש לנושא "הבית" המשתתפים מתנסים בכתיבה מתוך דמיון מודרך.באמצעות טכניקה זו, המשתתפים מעלים בכתיבתם את התמונות המצטיירות מול עיניהם ועל נפשם. 

קראו עוד...
ד"ר נו התעניין בפרטים הטכניים של ההפלה שעברתי לאחרונה, אולם לא התעניין כלל בהריונותיי הקודמים, בלידות קודמות ובהפלות קודמות. מיד "הבין" שאני רוצה להיכנס להיריון נוסף "מהר מהר" וכשאמרתי ש"אני רוצה לנוח עכשיו" הנהן בראשו תוך גלגול עיניים לשמיים
קראו עוד...

ממבט מרוחק, תהתה אלה מדוע לא יידעו הוריה של חברתה את המורה ואת הנהלת בית-הספר על מצבה? מדוע הם הסתפקו במשלוח הלחמנייה ועצמו עיניים לכל היתר?

קראו עוד...
עמוד 2 מתוך 3