התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - הדרכת הורים

מיכל וימר
תרפיסטית בהבעה ויצירה, מומחית לפענוח ציורי ילדים ובני נוער

מומחים מובילים - טיפול פסיכולוגי

נעם ישראלי
פסיכולוג ומטפל משפחתי מוסמך

מומחים מובילים - טיפול זוגי

מה כדאי לקנות?

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - דבי הדבורה

    3

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - טובי הכבשה

    girlsheep

מאמרים שיכולים לעניין אותך


טיפול פסיכולוגי לילדים

טיפול פסיכולוגי לילדים

הורים וילדים מתמודדים באופן יום יומי עם כעסים. לעיתים הכעס עוצמתי, חזק ובלתי נשלט. תחושה זו של ילד, המובילה גם לצרחות ולכעסים חריפים, נקראת התקף זעם. פלג דור חיים, פסיכולוג חינוכי לילדים ונוער, מתייחס לגורמים הרגשיים של התופעה ומסביר על 5 דרכים להתמודד עימה. 

קראו עוד...

במאמר זה נדבר על הפרעות חרדה בילדים. זו מתאפיינת תחושה של העדר שקט, מתח, דאגה וחשש מאיום או סכנה העשויה לבוא. לא תמיד ניתן לזהות את הסיבה הבלעדית המביאה להפרעות חרדה. אולם ישנם מספר גורמים העשוים לאפיין אותן, כגון היבטים אשיותיים בילד, אירועי חיים, סיבות גנטיות וסגנון חיים.

קראו עוד...

מהם הסיבות לקשיים חברתיים שילדים חווים בבית הספר? וכיצד הורים יכולים לעזור לילדיהם ולהתמודד עם קשיים אלו, המשפיעים בדרך כלל גם על התפקוד של הילד בלימודים, על מצב הרוח של הילד. 

קראו עוד...

  מאמרים בנושא של טיפול פסיכולוגי לילדים

קראו עוד...

תתארו לעצמכם שכל קול לחישה של אדם, כל התנעת מכונית ברחוב, אתם שומעים בעוצמה גבוהה... תארו לעצמכם שאין לגופכם עור, וכל מגע של בגד נוגע בבשר החשוף...  רגישות יתר אצל ילדים מתבטאת בכך שהם מגיבים במתח או בחרדה לגירויים שאינם נתפסים כחזקים עבור האדם הממוצע

קראו עוד...

ילדים שונים מגיבים באופן שונה לגירושין של ההורים - זאת בהתאם גם לגילם. לעיתים קרובות ילדים מביעים עצב, כעס, בלבול, בדידות. ואף לעיתים ישנה נסיגה התפתחותית  מאמר על טיפול והתמודדות הרגשית של הילדים עם גירושים של ההורים. 

קראו עוד...
עמוד 1 מתוך 2