התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - הדרכת הורים

נעמה גל
מאמנת אישית זוגית ומשפחתית

מומחים מובילים - טיפול זוגי

ויוי שמואלי
מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת לפי גישת האימאגו

מה כדאי לקנות?

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - דבי הדבורה

    3

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - טובי הכבשה

    girlsheep

מאמרים שיכולים לעניין אותך


הדרכת הורים

הדרכת הורים

פסח הוא חג המלווה בהרבה מאוד טקסים. לכל משפחה טקסים ומנהגים משלה, אורית ויג, מדריכת הורים ועובדת סוציאלית (MSW) מסבירה כיצד טקסים נוצרים במשפחה ומדוע הם חשובים. 
קראו עוד...
סיור קצר ברשתות החברתיות לסוגיהן וזיפזופ בין ערוצי הטלוויזיה והרדיו השונים מגלה בפנינו מגוון רחב של תגובות רגשיות, דעות ומחשבות. ילדנו חשופים ומושפעים ממידע זה מאופן בו הוא מועבר. איך נוכל לוודא כי נצליח להעביר לילדים שלנו את הערכים החשובים לנו? ונצליח להחדיר בהם את הדעות המקובלות עלינו? הדרכת הורים, מאת אורית וייג, עובדת סוציאלית ומדריכת הורים.
קראו עוד...

מה עומד מאחורי המשפט : "אמא, אבל בא לי..." ומדוע קשה לנו כהורים לקבל אותו. כיצד משפטים מסוג זה מתקשרים לגיבוש עצמאות הילד ולתפיקדינו כהורים? מאמרה של רווית רביב, מנחת הורים.

קראו עוד...
המאמר שלפניכם עוסק בחיבוק, חיבוק אותו אני מעוניינת לשלוח לכל ההורים באשר הם שמתמודדים עם חווית הכניסה לגן חדש. כיצד נוכל אנו ההורים לספק לילדנו "חוף מבטחים" ולפתח אמון בגן ולהישאר רגועים - מאמר יישומי. 
קראו עוד...
 "לעולם שני ילדים באותה משפחה אינם גדלים במציאות שווה". כך אמר אלפרד אדלר. מדוע זה קורה? ומה ציורי הילד יכולים ללמד אותנו על עולם הרגשי של ילדנו? כתבתם של אורית רוזנבויים, מדריכת הורים בכירה מכון אדלר, ומיכל וימר תרפיסטית בהבעה ויצירה (M.A) מומחית לפענוח ציורי ילדים.
קראו עוד...
הורים רבים חשים רגשות אשם, לאחר שהם נותנים עונש לילד. אם כך, כיצד נבחר עונש מתאים לילד? ומה הקשר בין בחירת עונש לבין תוצאות טבעיות ותוצאות הגיוניות ולהתמודדותו של הילד עם המציאות? מאמר של רווית רביב מנחת הורים
קראו עוד...