התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - הדרכת הורים

ויוי שמואלי
מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת לפי גישת האימאגו

מומחים מובילים - טיפול זוגי

ויוי שמואלי
מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת לפי גישת האימאגו

מה כדאי לקנות?

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - דבי הדבורה

    3

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - טובי הכבשה

    girlsheep

מאמרים שיכולים לעניין אותך


הדרכת הורים

הדרכת הורים

הדרכת הורים עשויה לסייע למשפחות רבות להתמודד עם קשיים במערכת היחסים שבין הורים לילדים. המאמר הנוכחי, נוגע ליכולת של הורים להתנצל ולבקש סליחה כמרכיב יום יומי במערכת היחסים שבין ההורים לבין עצמם ובין ההורים לבין הילדים. המאמר מתאר סיפור מקרה מתוך סדנה להורים שהעבירה קרן יטיב.

קראו עוד...
אורית רוזנבוים, כתבה ספר על בסיס התיאוריה האדלריאנית עם תובנות חדשניות: "תפקיד חייך", ומציידת את הקוראים בכלים פרקטיים רבים. צוות הורים ברשת שמח להביא אליכם את אחד מהפרקים מתוך ההספר: התמודדות עם תסכול – זה בכף ידכם! ולהצטרף להפקת הספר, שדורש עוד עריכה, דפוס והפצה.
קראו עוד...
כילדה גדלתי בלונדון ואני זוכרת עד היום את התמונות של הילדים שנחטפו על קרטוני החלב ואת הפחד של הוריי מחטיפת ילדים. השנים עברו, אני כבר לא ילדה. אבל המציאות לא השתשתנה בהרבה. ועדיין כ-700 ילדים נחטפים מידי יום בארה"ב - צפו בניסוי החברתי כיצד חוטפים ילדים בקלות. 
קראו עוד...

 ילדים מביעים תוקפנות רבה במהלך חייהם, אלו יכולים לבוא לידי ביטוי במריבות, בצעקות ובהתפרצויות זעם. כהורים, ננסה להתמודד עם תוקפנות של ילדינו במגוון דרכים, כגון הצבת גבולות, הסברים ושיחות וגם בעת הצורך על ידי הפניה לאיש מקצוע. ואולם, פעמים רבות אנו עשויים לחוש בילבול בהקשר למענה המתאים עבור התנהגותו התוקפנית של הילד. במאמר אדון בתוקפנות של ילדים מתוך הגישה הפסיכו-דינמית ואנסה לשתף בכמה תובנות מעשיות. 

קראו עוד...
יוקר המחייה הוא שיח מוכר בקרב משפחות ובעיקר בקרב משפחות צעירות. במאמר קצר זה, נציג מספר שלבים וכלים שיכולו לסייע לכם להתמודד עם יוקר המחיה להנות בצורה מירבית מהמשאבים הכספיים העומדים לרשותכם.
קראו עוד...

זו באמת חוויה קשה מאד,לחשוב פתאום איך הילד שלך מפנה אליך את הגב והופך להיות מפלצת קטנה ופוגעניתאז כיצד נוכל להתמודד עם פרצי זעם של מתבגרים?

קראו עוד...
עמוד 1 מתוך 8