התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - הדרכת הורים

מאמרים שיכולים לעניין אותךהורים וילדים

אחת לכמה זמן, אנחנו נזכרים שאנחנו אוהבים גם קצת את עצמנו, ואת בן או בת הזוג שלנו, ובעצם – אנו נזכרים שאין לנו מספיק זמן ביחד ונשאבנו לתוך שגרת חיים צפופה ועמוסה, שבה כמעט ואין לנו, כזוג, מקום. ואז נופלת ההחלטה. זהו ! נוסעים לחופשה. - הנה לפניכם ששת הדיברות להורה הנופש.
קראו עוד...

כיצד נסביר לילדים מהו טוב ומהו רע בעולמינו? במאמר זה אנו מציגים 3 גישות שונות כיצד הורים מציגים לילדיהם את הנושאים המורכבים ביותר...  

קראו עוד...

מבחר מאמרים בנושא של גידול ילדים, הורות וחיי משפחה. הלקט כולל דילמות שונות של הורים ביחס לילדיהם, כגון קשיים חברתיים של ילדים, משבר גיל ההתבגרות, גירושים, ילדים שעברו טראומה ולידה של ילד שני במשפחה. 

קראו עוד...

הורים לילדים בגיל ההתבגרות נתקלים בדילמות וקונפליקטים, המאתגרים אותם כל יום מחדש, הורים מוצאים את עצמם מול ילדם הנסער ובלתי יציב המתנהג לעיתים קרובות האופן המסכן את עצמו סביבתו- מאמר על דרכי התמודדות עם גיל ההתבגרות

קראו עוד...

הורים וילדים עשויים להתמודד עם חרדה ומשבר עקב אירועים שונים המתרחשים בסביבתם הקרובה או מתוקף חוויה קשה שפקדה את בני המשפחה. ככלל, ניתן לראות בחרדה תגובה רגשית כוללת למצב שאינו מוחשי, בשונה מפחד הנוגע לתגובה ייחודית המותאמת לדבר מוחשי. 

קראו עוד...

הורים וילדים

(3 דירוגים)

הקשר שבין הורים לילדים מעסיק באופן מתמיד הורים, ילדים ואנשי מקצוע. בדף זה מוגש מבחר מאמרים בנושא של יחסי הורים וילדים. מאמר אחד סוקר את המושג דיאלוג בין הורים לילדים, מאמר נוסף מתיחס להיבטים של אמפטיה בתוך המשפחה. בהמשך מובאת התיחסות לסמכות הורית ולערך הרב שיש להדרכת הורים עבור חיי משפחה. 

קראו עוד...
עמוד 1 מתוך 2