התקשרו להורים ברשת Logo

מומחים מובילים - טיפול זוגי

מה כדאי לקנות?

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - דבי הדבורה

    3

  • בובה סנסורית לתינוקות ופעוטות - טובי הכבשה

    girlsheep

מאמרים שיכולים לעניין אותך


הדרכה וייעוץ

הדרכה וייעוץ

הורים וילדים עשויים להתמודד עם חרדה ומשבר עקב אירועים שונים המתרחשים בסביבתם הקרובה או מתוקף חוויה קשה שפקדה את בני המשפחה. ככלל, ניתן לראות בחרדה תגובה רגשית כוללת למצב שאינו מוחשי, בשונה מפחד הנוגע לתגובה ייחודית המותאמת לדבר מוחשי. 

קראו עוד...
אחת לכמה זמן, אנחנו נזכרים שאנחנו אוהבים גם קצת את עצמנו, ואת בן או בת הזוג שלנו, ובעצם – אנו נזכרים שאין לנו מספיק זמן ביחד ונשאבנו לתוך שגרת חיים צפופה ועמוסה, שבה כמעט ואין לנו, כזוג, מקום. ואז נופלת ההחלטה. זהו ! נוסעים לחופשה. - הנה לפניכם ששת הדיברות להורה הנופש.
קראו עוד...

לעיתים, אנו לא מזהים בעצמנו את ההורים שדמיינו שנהיה, ואנו מגלים שאנו רחוקים מלהיות הורים מושלמים. פעמים רבות, אנו מוצאים את עצמנו מתפרצים, כועסים ומתאכזבים מהילדים שלנו.  מעת לעת אנו מוצאים את עצמנו משתמשים במילים של הורינו ולעיתים אנו מזהים את ילדותינו שלנו, בתוך התנהלותם של הילדים שלנו.

קראו עוד...

הורים לילדים בגיל ההתבגרות נתקלים בדילמות וקונפליקטים, המאתגרים אותם כל יום מחדש, הורים מוצאים את עצמם מול ילדם הנסער ובלתי יציב המתנהג לעיתים קרובות האופן המסכן את עצמו סביבתו- מאמר על דרכי התמודדות עם גיל ההתבגרות

קראו עוד...

כיצד נסביר לילדים מהו טוב ומהו רע בעולמינו? במאמר זה אנו מציגים 3 גישות שונות כיצד הורים מציגים לילדיהם את הנושאים המורכבים ביותר...  

קראו עוד...

הורים וילדים

(3 דירוגים)

הקשר שבין הורים לילדים מעסיק באופן מתמיד הורים, ילדים ואנשי מקצוע. בדף זה מוגש מבחר מאמרים בנושא של יחסי הורים וילדים. מאמר אחד סוקר את המושג דיאלוג בין הורים לילדים, מאמר נוסף מתיחס להיבטים של אמפטיה בתוך המשפחה. בהמשך מובאת התיחסות לסמכות הורית ולערך הרב שיש להדרכת הורים עבור חיי משפחה. 

קראו עוד...
עמוד 1 מתוך 2