התקשרו להורים ברשת Logo

הסיפור שלנו

הקמנו את מיזם הורים ברשת, בד בבד עם בניית המשפחה שלנו. מעולם לא לימדו אותנו להיות הורים: לחתל, להניק, לשלוח את הילדים לגן ולדאוג להם כאשר הם חולים. לא לימדו אותנו מתי לחבק חזק את הפעוט כאשר הוא מפוחד ורועד, כיצד להשתולל בגינה עם הילד הצעיר, ולהעניק חיוך מרגיע, עם מבט שמעניק תחושה של ביטחון ושייכות.

אז איך ידענו מה לעשות? פשוט הרגשנו, חווינו, פעלנו והיינו להורים, לפעמים הרגשנו שאנחנו רוצים ללמוד יותר. בדרך גם ראינו חברים טובים שחיפשו תשובות לשאלות כמו: כיצד לסייע לילד לישון בלילה במיטה שלו? כיצד להרגיע את הילדה כאשר היא מתפרצת בזעם? להבין האם לילד שלנו יש הפרעת קשב וריכוז? האם הוא זקוק לאבחון, לטיפול רגשי והאם שנה נוספת בגן תוכל לסייע לו?

הסיפור שלנו הוא סיפורם של מאות אלפי הורים

במהלך השנים, למדנו שהסיפור שלנו הוא סיפורם של מאות אלפי הורים נוספים שמשתוקקים ללמוד ולקדם את ההורות שלהם צעד אחד קדימה. לפעמים רוצים עוד ידע, לפעמים זקוקים לאיש מקצוע שיסייע ויעזור ופעמים אחרות מבקשים מוצר איכותי או פעילות שתתאים לצרכים של הילד. אבל... איך מוצאים מידע איכותי ומעמיק נטול פרסומת ואג'נדות שיווקיות? כיצד מגיעים לאנשי מקצוע טובים, איכותיים שמוקד העניין שלהם הוא לסייע להורים ולילדים? חיפשנו אחר מקום שיהווה בית להורים ויפגיש בינם לבין מטפלים בילדים, יועצים למשפחות, מדריכים של פעילויות לילדים וגם חנויות עם מוצרים איכותיים וטובים עבור הילדים. חיפשנו מקום כזה ולא כל כך מצאנו...

our-vision-horimnet a

 

לא מצאנו – אז בנינו בעצמנו

ביקשנו מאנשי מקצוע שסמכנו עליהם לכתוב מאמרים שיסייעו להורים, הצענו לאנשי מקצוע להציג את עצמם בפני הורים וגילינו שהחלה להתפתח קהילה. קהילה של הורים וקהילה של מומחים שלכולם מטרה משותפת, להפוך את ההורות לטובה, מהנה ונכונה יותר עבור הילדים שלנו. לפייסבוק שלנו הצטרפו אלפי חברים, שמשתפים בהתלבטויות, בשאלות וגם במוצרים שיש להם להציע על מנת לסייע להורים, לילדים ולמשפחות. בחרנו לפרסם מידי שבוע ניוזלטר על מנת לעודד מפגש והיכרות. הניוזלטר המכיל כתבות, פעילויות וגם מידע חשוב על גידול ילדים.

כיום, הייעוד שלנו בהורים ברשת, הוא לספק מידע להורים בכל הקשור לחיי משפחה, להורות ולילדים בכללותם ולאפשר להורים לשוחח עם אלו שיכולים לעזור להם בהתמודדות חווית ההורות. התכנים באתר עוברים עריכה של אנשי מקצוע המובילים בתחומם ובמקביל אנחנו מעודדים אנשי מקצוע ובעלי עסקים להציג את עצמם בפני קהילת ההורים ולהציע להם ממגוון השירותים והמוצרים שהם נותנים.

הכנו קצר המסביר מעט על הורים ברשת. צפייה מהנה!

עוד בקטגוריה זו צוות האתר »